Çayyolu Tercüme

Çayyolundaki Tercüme Ofisiniz…

Çayyolu Tercüme,  1996 ‘dan beri Kızılay/ Ankara da tercüme hizmeti veren ve sektöre öncülük eden Karanfil Tercümenin Çayyolun’daki irtibat noktasıdır.  Arka plandaki deneyimli tercümanlarının yanında, işletmenlerinin de, aynı zamanda deneyimli yeminli tercüman olmalarından dolayı projeler ya bu çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Tüm çeviriler, firma içinde titizlikle kontrol edilip, eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Çayyolu Tercümede, ister e-mail, ister whatsapp isterseniz de telefon üzerinden iletişim kurduğunuzda, muhattabınız her zaman işletmenler olacaktır. Bu sayede gerek fiyat ve süre gerekse çeviri hizmetine ilişkin herhangi bir talep ve/veya bilgi isteğiniz anında cevaplanacaktır. Çayyolu tercüme,  sadece yurtiçinde değil yurtdışında da profesyonel çevirmenle çalışır ve özel uzmanlık gerektiren çapraz dil projelerinizde de en uygun çözümleri sunar.

Tek yapmanız gereken dosyanızı yüklemeniz. Dökümanınızın dijital kopyası olmasa dahi fotoğrafını çekerek bize gönderin, çeviri metin analiz programı ile metinleri ayıklayarak tercümenize hemen başlayalım.

İhtiyaç duymanız halinde tercümenizi hızlı kargo ile dilediğiniz adrese gönderelim.

Hızlı Erişim